Aktuality

 

"Beryl" Answer to Everything Čerešňa Lipovse zúčastnil své první výstavy (IDS in Szczecin 22. - 23. 6. 2019) a hned s krásným oceněním ve třídě mladých V1, Vítěz mladých, Best Junior a BOS !

"Archie" Art of Life Čerešňa Lipov OVVR v Popůvkách - I. cena, 232 b. (se zvěří), celkově 2. místo (dle pravidel zadávání pořadí). Moc blahopřeji a děkuji za vzornou péči Martina Švábová, Kateřina Švábová. Těšíme se na další společné lovecké vedení !

Naše Moušinka je šikulka ❤️

Always in Motion Čerešňa Lipov
16. 6. 2019 - OVVR Traplice (Basic tests), I. cena , 232 b. (se zvěří), celkově druhé místo (dle pravidel pro pořadí při stejném bodovém hodnocení).

1. narozeniny

13.06.2019

13. 6. 2018, před rokem, v tuto dobu, byly na světě již první potomci po Arwence a Luckym. Neskutečně to letí. ❤️ Všem dvanácti - Flavour, Motion, Auře, Caře, Amice a Albertovi, Johnovi, Berylovi, Artovi, Archimu, Kimimu a Blackovi - přeji hlavně zdraví k prvním narozeninám !
Je to sice klišé, ale o vše ostatní se starají jejich majitelé...

Naše holčička s červenou mašličkou Cara (All of Passion Čerešňa Lipov) získala na klubové výstavě v Rakousku ocenění Jugendbeste, Clubjugendsieger a dokonce BOS ! Těšíme se s Stefanie Weinberger a díky za péči o toto malé Arweňátko! Our little girl with a red bow Cara (All of Passion Ceresna Lipov) won at Clubshow in Austria the Jugendbeste,...

Klubová výstava RK CZ Brno Žebětín 25. 5. 2019
rozhodčí: Ann-Ch. Johansson (SWE)
Po dlouhé době se "holky" podívaly na výstavu a vůbec poprvé jsem Arwenku i Flavour ve výstavním kruhu svěřila Arwenčině chovatelce Ivana Istvanova, děkuji za předvedení holek ! 🐩🐩Arwen Tia Vrbovecké stráně - V2, res. CAC (tř. vítězů)
Active Flavour Čerešňa Lipov - V2...