Aktuality

 

"Réza" Celeste Gray Čerešňa Lipov absolvovala své první dvě výstavy, a to Hanáckou národní výstavu psů v Brně (rozhodčí Z. Jílková / CZ) a mezinárodní výstavu psů v Nitře (rozhodčí TESICS GYÖRGY / HU). Na obou výstavách získala v těžké konkurenci mnoha mladých fen, jak už to u plemen LR bývá, ocenění výborná. Na výstavě v Nitře V4.

Naše "Flavour" Active Flavour Čerešňa Lipov (7 měsíců) poprvé ve výstavním kruhu na mezinárodní výstavě psů v Nitře, rozhodčí Peter F. Berchtold (AT) - VN 1. "Arwen" Arwen Tia Vrbovecké stráně se po roce proběhla ve výstavním kruhu také - tř. pracovní V1, CAC.

9. 12. 2018 jsme uspořádali další společné setkání štěňátek, která již za 4 dny oslaví půl roku. Rychle to utíká. Společně jsme s majiteli "štěňátek", spíš už dorostenců, pocvičili základní poslušnost. Všem děkuji za jejich péči a vztah, který si ke svým flatím parťákům budují.

Dne 13. 10. 2018 oslavila naše štěňátka 4 měsíce ❤️ některá společným setkáním a základním výcvikem poslušnosti. Děkuji všem majitelům za výbornou péči a chuť s nimi pracovat.
Our puppies celebrated on 13 October 2018 4 months old ❤️some of them with a common meeting and basic obedience training. I thank the owners for their excellent care...