Limit


Celým jménem:

Broaden Limits Čerešňa Lipov
nar. 4. 4. 2020
lovecky upotřebitelná fena
čekatel šampiona práce pro lovecký výkon
BbEE (nese hnědou, nenese žlutou)
HD A/A, ED 0/0, PL 0/0, OCD clear
skus úplný, chrup nůžkový
výška 60 cm
oči (bude vyšetřena)

Vítěz zkoušek - Bravantický pohár
KZVP - I. cena, CACT, KPZ - I. cena, CACT, OVVR 
Český junior šampion, Slovenský junior šampion
Best of Junior (BOJ 9x), Pink Show Junior Winner 2021,
Klubový vítěz mladých, WDS21 RKCZ Junior Winner, WDS21 Retriever Specialty Junior Winner, BIS pracovní, res. BIS Junior, BIS Junior, Junior BIG I., BOS, BOB (2x), BIS Baby

čekatel českého šampiona krásy, čekatel polského šampiona krásy
COI 1,2 % ( koeficient Inbreedingu pro více jak 5 generací)

D: Arwen Tia Vrbovecké stráně
S: Diamante Blu Occamy

Full name:
Broaden Limits Čerešňa Lipov
d. o. b. 4. 4. 2020
hunting bitch
candidate Czech champion work for hunting
BbEE (black carries liver, not yellow)
HD A/A, ED 0/0, PL 0/0, OCD clear
scissor bite, full teeth
height 60 cm
eyes (will be checked)  
 
Winner of the Bravant Cup
Club test deep water work - 1.st. prize, CACT,
Club test field work - 1.st. prize, CACT
Basic test for retrievers 
Czech junior Champion, Slovak junior Champion
Best of Junior (8x BOJ), Pink Show Junior Winner 2021, Club Junior Winner, WDS21 RKCZ Junior Winner, WDS21 Retriever Specialty Junior Winner, BIS working dog, res. BIS Junior, BIS Junior, Junior BIG I., BOS, BOB (2x), BIS Baby
waiting for the Czech beauty champion, waiting for the Polish beauty champion
COI 1,2% (for more than 5 generations) 

S: Diamante Blu Occamy
D: Arwen Tia Vrbovecké stráně


Výstavy/ shows

Klubová výstava Humpolec (KCHLS)
29. 8. 2020
tř. štěňat - VN1, BIS BABY !
r.: František Korda (CZ)

Klubová výstava Eckartsau (ÖRC)
30. 8. 2020
tř. štěňat - VN1
r.: Vanessa Malkmus (D)

Speciální výstava RK CZ Kelč
28. 9. 2020
tř. štěňat - VN1
r.: Darina Mervová (CZ)


Klubová výstava retrieverů KCHLS Praha, Džbán
4. 10. 2020
tř. dorostu - VN1
r.: František Korda (CZ)


Mezinárodní výstava psů Intercanis, Brno
26. 6. 2021
tř. mladých - V1, CAJC, BOJ
r. Konderla Zofia (PL)

Klubová oblastní výstava RK CZ, Mini Pink Show
5. 7. 2021
tř. mladých - V3
r. Gerda Groeneweg (NL)

Klubová výstava RK CZ, Pink Show
6. 7. 2021
tř. mladých - V1, CAJC, BOJ, res. BIS Junior
r. Grzegorz Weron (PL), r. Frederik Kien Hansen (DK)

Klubová výstava KCHLS, Humpolec
31. 7. 2021
tř. mladých - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých
r. Alessandro Zeppi (It)

Speciální výstava KCHLS, Humpolec
1. 8. 2021
tř. mladých - V1, CAJC, BOJ
r. PhDr. Radim Kašpar (CZ)

Klubová výstava RK CZ, Horka n. Moravou
8. 8. 2021
r. Matija Fičko (SLO) 
V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

MVP Duo Cacib Brno
15. 8. 2021
r. Lenka Frnčová (CZ)
V1, CAJC, BOJ a BIG Junior I.  

MVP Bratislava
20. 8. 2021
r. Beke Judit (HU)
V1, CAJC, BOJ

MVP Bratislava
21. 8. 2021
r. Felszégyová Eva (SK)
V1, CAJC, BOJ, BOS

MVP Bratislava
22. 8. 2021
r. Matyáš Jaroslav (SK)
V1, CAJC, BOJ, BOB 

Národní výstava Floracanis Olomouc
4. 9. 2021
r. Zdenka Jílková
V1, CAC

Klubová výstava RKCZ při WDS Olomouc

28. 9. 2021
r. Eirin Bekkelien (Norway)
V1, CAJC, WDS21 RKCZ Junior Winner, BOJ, BOB

Speciální výstava RKCZ a KCHLS při WDS Olomouc
30. 9. 2021
r. Anne-Berith Waskaas (Norway)
V1, CAJC, WDS21 Retriever Specialty Junior Winner, BOJ
BIS JUNIOR
,
 r. Torunn Sørbye (Norway)

World Dog show Brno
1. 10. 2021
r. Claudia Berchtold (AT)
V2

Špeciálna výstava retrieverov, Velké Úlany
9. 10. 2021
r. Alenka Pokorn (SLO)
V2, res. CAC

Národní výstava psů Kraków (O/Wieliczka)
16. 10. 2021
r. Georgy Tesics (HU)
V1, CAC, BIS pracovní pes!


Clubshow KCHLS Humpolec
29. 8. 2020
baby cl.: VP1, BIS BABY !
j.: František Korda (CZ)

Clubshow Eckartsau (ÖRC)
30. 8. 2020
baby cl.: VP1
j.: Vanessa Malkmus (D)

Special dog Show RK CZ Kelč
28. 9. 2020
baby cl.: VP1
j.: Darina Mervová (CZ)


Retriever Club Show KCHLS Praha, Džbán
4. 10. 2020
puppy cl.: VP1
j.: František Korda (CZ)


IDS Intercanis Brno
26. 6. 2021
junior cl. - Exc. 1, CAJC, BOJ
j.: Konderla Zofia (PL)

Club regional show RK CZ, Mini Pink Show
5. 7. 2021
junior cl. - Exc. 3
j. Gerda Groeneweg (NL)

Club show RK CZ, Pink Show
6. 7. 2021
junior cl. - Exc. 1, CAJC, BOJ, res. BIS Junior
j.: 
Grzegorz Weron (PL), r. Frederik Kien Hansen (DK)

Club show KCHLS Humpolec
31. 7. 2021
junior cl. - Exc. 1, CAJC, Club Junior Winner
j.: Alessandro Zeppi (It)

Special show KCHLS Humpolec
1. 8. 2021
junior cl. - Exc. 1, CAJC, BOJ
j.: PhDr. Radim Kašpar (CZ)

Club show RK CZ, Horka n. Moravou
8. 8. 2021
j. Matija Fičko (SLO)
Exc. 1, CAJC, Club Junior Winner (CJW)

IDS Duo Cacib Brno
15. 8. 2021
j. Lenka Frnčová
Exc. 1, CAJC, BOJ, BIG Junior I.

IDS Bratislava
20. 8. 2021
j. Beke Judit (HU)
Exc. 1, CAJC, BOJ

IDS Bratislava
21. 8. 2021
j. Felszégyová Eva (SK)
Exc. 1, CAJC, BOJ, BOS

IDS Bratislava 
22. 8. 2021
j. Matyáš Jaroslav (SK)
Exc. 1, CAJC, BOJ, BOB

National Dog Show Floracanis Olomouc
4. 9. 2021
j. Zdenka Jílková (CZ)
Exc. 1, CAC

RKCZ Retriever Club Show at WDS Olomouc
28. 9. 2021
j. Eirin Bekkelien (Norway)
Exc. 1, CAJC, WDS21 RKCZ Junior Winner, BOJ, BOB

RKCZ and KCHLS Retriever Special Show at WDS 
30. 9. 2021
j. Anne-Berith Waskaas (Norway)
Exc. 1, CAJC, WDS21 Retriever Specialty Junior Winner, BOJ
BIS JUNIOR
, j. Torunn Sørbye (Norway)

World Dog Show Brno
1. 10. 2021
j. Claudia Berchtold (AT)
Exc. 2


Specialty dog show, Velké Úlany
9. 10. 2021
j. Alenka Pokorn (SLO)
Exc. 2, res. CAC

National Dog Show Kraków (O/Wieliczka)
16. 10. 2021
j. Georgy Tesics (HU)
Exc. 1, CAC, BIS working dog!


Práce/ work 

OVVR Rajnochovice, RK CZ - 21. 5. 2021 - 232 b.
OVVR Sušice, KCHLS - 23. 5. 2021 - 232 b. 



KZVP Čejkovice, KCHLS - 3. 7. 2021 - 161 b., 1. cena, CACT (čekatel českého šampiona práce)


KPZ Zábřeh na Moravě - Rovensko, RK CZ - 219 b., 1. cena

Bravantický pohár, Bravantice, RK CZ - Vítěz zkoušek !
28. 8. 2021, 29.8.2021
KPZ - I. cena, CACT, CCT (232 b.), Vítěz KPZ 1. místo
KZVP - I. cena, CACT, CCT (164 b.) 3. místo KZVP


Basic retriever test, Rajnochovice, RK CZ - 21. 5. 2021 - 232 p.
Basic retriever test, Sušice, KCHLS - 23. 5. 2021 - 232 p.


Club test deep water work
, Čejkovice, KCHLS - 3. 7. 2021 - 161 p., 1. st. prize, CACT (candidate Czech working champion in hunting)

Club test field work, Zábřeh na Moravě - Rovensko, RK CZ - 219 p., 1. st. prize

Bravant Cup,
Bravantice, RK CZ, Winner of Bravant Cup !

28. 8. 2021, 29. 8. 2021
Club test field work - 1. st. prize, CACT, CCT (232 b.), Winner !
Club test deep water work, - 1. st. prize, CACT, CCT (164 b.) 3rd place 

Rodokmen (klikni pro větší detail)/ pedigree (click for more details)

Jak Limit rostla ... / how Limit grew up ...

Fotky/ photos

Videa/ videos