L´or Vítězem zkoušek a BIS, Limit je Českým šampionem práce pro lovecký výkon

08.10.2023

Opět máme několik novinek, o které se rádi podělíme. 

Limit se stala Nejlepším retrieverem Dual purpose FCR, Nejlepší výstavní fenou FCR a Nejlepší pracovní fenou FCR v soutěži KCHLS Mountfield cup 2022. Získat ocenění nejlepšího FCR v tolika kategoriích je opravdu snové, jsme vděční za tak krásné výsledky. 

Oblastní klubová výstava KCHLS, 23. 9. 2023
Naše L'or se stala Best in show! Conquer The World Čerešňa Lipov získala ocenění Vítěz třídy, Oblastní vítěz, BIS pracovní a Best in show rozhodčí Ina Malecka (PL) a Lukasz Pawlowski (PL). 

Klubové lesní zkoušky retrieverů RK CZ, 16. 9. 2023
Conquer The World Čerešňa Lipov (L'or) došla v II. ceně, 223 b. 

CACT - KVZPR Sušice, Týn n. B., 2.-3. 9. 2023, často nám o kousek zkouškového štěstí utekl titul CACT, tentokrát nám ale přálo. Broaden Limits Čerešňa Lipov splnila podmínky pro přiznání Českého šampiona práce pro lovecký výkon, když tyto nejvyšší lovecké zkoušky došla v I. ceně s titulem CACT. Díky za organizaci krásných zkoušek a všem úspěšným gratulujeme. 

Bravantický pohár 26. - 27. 8. 2023
L'or Conquer The World Čerešňa Lipov (22 m.) se stala Vítězem Klubových zkoušek z vodních prací, I. cena, CACT, CCT, 172 b., přálo nám zkouškové. V sobotních Klubových podzimních zkouškách došla úspěšně v druhé ceně, 219 b., škoda limitní známky na markingu. Krásné zkoušky, výborné zázemí zajištěné místním mysliveckým spolkem, děkujeme navíc jsme po dvou letech přijeli na místo, kde naše Limitka Broaden Limits Čerešňa Lipov získala titul absolutního vítěze, a to zahřeje.