K chovu ... / For breeding ...

Odchovu štěňátek se v naší chovatelské stanici věnujeme se zapálením, skutečnou láskou k plemeni a péčí. 
Štěňátka mohou odejít k novým majitelům dovršením 8. týdne věku. 
Štěňátka jsou v době odchodu k novým majitelům řádně odčervená, očkovaná, mají čip, vystavený mezinárodní pas a průkaz původu vystavený ČMKU. Na štěňátko máme společnou písemnou kupní smlouvu. Štěňátka jsou před odchodem zkontrolovaná veterinárním lékařem (kontrola zdravotního stavu, kondice, skus, u psů spuštěná varlata). 
Majitelé od nás získávají manuál pro první dny v novém domově. 
Záleží nám na správné socializaci štěňátek, proto je zvykáme na zvuky a dění běžného života. Štěňátka seznamujeme s ostatními lidmi, dětmi a dalšími pejsky. Zároveň ukazujeme, co je to hvizd píšťalky a seznamujeme je se základními prvky výcviku loveckého pejska. 
Od nových majitelů očekáváme trvalý kontakt, abychom věděli, jak se štěňátku daří. My naopak poskytujeme celoživotní chovatelský servis, pohlídání pejska v době dovolených, pomoc s výcvikem či výstavami.

We breed puppies with enthusiasm, real love to the breed and care. 

Puppies go to the new families when they reach 8 weeks. 

At that age they are properly treated against worms, vaccinated, have chip, Pet Passport and FCI pedigree issued by ČMKU. Puppies are checked at vet before they leave (check of healt conditions, bite and descending testicles of males). New owners receive handbook for first days with their new puppy. 

We care about correct socialization of the pupies. They are getting used to different sounds and daily life. We meet puppies with other people, children and other dogs. We are getting used them to the voice of whistle and learn them basic training of hunting dog. 

We expect permanent contact with new owners to know how puppies are. On the contrary we provide whole life breeding service, pet sittinh during holidays, help with hunting training and with shows.